Online

Whores in Hong Kong

You need to register to watch the video!
Video Gabriella
Location: Hong Kong
22 years old

About Gabriella

Honest And open minded m4w. I am searching man.

I see myself as a good hostess and i think i am great first timers. . Sany a její kolegyně Isabella, Markét a Adriana pracují v nově otevřeném podniku Excelent masáže. Rády Vás přivítají v noblesních prostorách nově zrekonstruovaného erotického masážního salónu nedaleko aentra Prahy, ve kterém si můžete zvolit nejen druh masáže, ale také si vybrat masérku podle svého přání. Luxusně zařízené pokoje a koupelny jsou samozřejmostí. Diskrétnost a soukromí je zaručeno. Nabízíme tyto masáže - klasickou erotickou, mýdlovou, nuru, pro páry, NOVĚ INTIM MASÁŽ - které můžete doplnit též masáží nohama či masáží prostaty. Pracovní doba podniku je pondělí až neděle 10:00-22:00. Rozvrh jednotlivých masérek najdete na stránkách salonu. Naše služby můžete darovat pomocí dárkových poukazů. Najdete nás nedaleko Kongresového centra, můžete přijet vlastním vozidlem – parkování v ulici nebo nedaleko, MHD - pár minut pěšky ze stanice metra Vyšehrad nebo Pražského povstání, bus - zastávka Vyšehrad nebo Jedličkův ústav. Adresa: Excelent masáže, Marie Cibulkové 14, Praha 4. . It seems your world has broken down. As a result, gangsters could no longer make a profit by coercion and their controlling power declined. I love lick hard dickhead.


Hobbies/interests


Mature lonely wanting lonely married granny Looking for a women who is not a addict

Sexual Fantasies:


✅Cunnilingus
✅Spanking (giving)
✅Fisting vaginal
✅Lesbi-show hard
✅Lesbi-show hard
✅Facial
✅Strap On
✅Deep throating
✅Lapdance


 

Note: You must be logged in to post a review.

Offline

  • Gabriella 0
  • Gabriella 1
  • Gabriella 2
Location: Hong Kong
34 years old

About me

Hello I'm a single 31 year old male, obviously looking for someone in the wrong places, I've posted before and haven't had much luck. Just looking for someone to show me a good time, I'm tired of coming home and not having anyone to talk to or just hang out with. We don't need to jump into bed or do anything just some companionship would be nice, I'm a pretty layed back guy and I enjoy staying busy but also don't mind hanging around the the house either. If any of this sounds good let me know, I'm sure there has to be others on here that feel the same way. Your pic gets mine I have plenty so I hope you do too.. I am looking real sex.

I am a curvy red bone that wants?you baby. I'm a gentle and loving person whith great manners.. We laughed out loud. Verified profiles are highlighted. I will help to feel a crazy and a stunning orgasm.


Hobbies/interests